Babbel Logo

Speak a new language with confidence. Try Babbel for free!

Zacznij Mówić w Nowym Języku W 3 Tygodnie Dzięki Tej Aplikacji

Po zaledwie 3 tygodniach nauki z Babbel ci zwyczajni ludzie mówili po hiszpańsku. Sprawdź to!
Author's Avatar

Chcesz nauczyć się nowego języka, ale nie masz czasu ani motywacji, aby się za to zabrać? Rozumiemy, w czym rzecz. Nabycie nowej umiejętności może być zniechęcającym, czasochłonnym zadaniem. Ale nie musi tak być! Dzięki Babbel możesz zacząć mówić w nowym języku w zaledwie 3 tygodnie. Mamy na to dowody.

Niezależne badanie przeprowadzone przez naukowców z City University w Nowym Jorku i Uniwersytetu w Karolinie Południowej oceniło ogólną skuteczność kursów hiszpańskiego Babbel, badając postępy 391 losowo wybranych uczniów. Porównali oni znajomość hiszpańskiego uczestników na początku i na końcu badania.

Oto, co zauważyli:

  1. “Użytkownicy bez znajomości hiszpańskiego, zaczynający naukę od zera, potrzebują średnio 15 godzin nauki na przestrzeni dwóch miesięcy, aby spełnić wymagania stawiane studentom do zaliczenia pierwszego semestru kursu językowego na uniwersytecie.” (Nieźle, co?)
  2. “Babbel działa równie dobrze dla osób o różnej płci, wieku, języku ojczystym, wykształceniu, pozycji zawodowej itp.”
  3. “95% ankietowanych użytkowników odpowiedziało, że Babbel jest “łatwy w użyciu” i “pomocny”.”

Chcieliśmy się przekonać, czy początkujący mogą nauczyć się hiszpańskiego na poziomie podstawowym w zaledwie 3 tygodnie z Babbel. Wybraliśmy więc kilku pracowników Babbel, którzy podjęli się tego wyzwania. Żaden z nich nie miał zbyt wielu doświadczeń w nauce języków, a większość nie mogła też poświęcić na to za dużo czasu.

Obejrzyj powyższe wideo, aby zobaczyć, jak im poszło!

Nauka języka to według nas nauka mówienia. Przy pomocy Babbel nasi początkujący uczestnicy badania byli w stanie prowadzić podstawowe rozmowy w ciągu zaledwie trzech tygodni, udowadniając, że Babbel jest rzeczywiście najkrótszą drogą do komunikatywności w języku obcym.

Polska wersja aplikacji Babbel jest jeszcze w przygotowaniu, dlatego zalecamy pobranie aplikacji w języku angielskim. W ten sposób będziesz mieć najszerszy możliwy wybór – łącznie 13 języków do nauki, w tym niemiecki, francuski, rosyjski i hiszpański!

Chcesz zacząć mówić w nowym języku w 3 tygodnie?

Kliknij tutaj, aby rozpocząć

Which language do you want to speak?

Which language do you want to speak?